poniedziałek, 2 czerwca 2008

Dziękuję za wiadomość i zdjęcia, dodam że ludzie Ci próbują wsiąść do pociągu już przeładowanego (zalecam powiększenie zdjęć, tzn. kliknięcie na nie).witam
jestem Marek K. i mialem okazje zrobic 2 zdjecia, jak wygladal peron w bialymstoku w pociagu relacji suwalki-warszawa 4 maja (tak to pewnie ten pociag opisany w blogu, gdzie w B-stoku dostawiono 1 wagon, a konduktorka nie zmiescila sie i jechala z maszynista (ponoc, bo nie wiem)).

odwiozlem tam znajomego na pociag do wawy, na szczescie wsiadl drzwiami, a nie przez okno, jak to w tylnej czesci pociagu bylo.

dodam, ze jechalem w takich samych warunkach 4 listopada 2007 w pociagu tej samej relacji. sytuacja wygladala indentycznie, jak opisana w blogu http://koszmarwpociagu.blogspot.com/2008/05/zrbmy-co.html
pociag, ktory wjezdza na peron w bialymstoku mial juz zajete wszystkie miejsca siedzace i juz czesc ludzi stala.

i najbardziej idiotyczna rzecz z ta relacja zwiazana:
przez megafony na peronie krzyczano, cytuje: "PROSZĘ NIE ROBIĆ SZTUCZNEGO TŁUMU" (listopad 2007).

pozostawie to bez komentarza

pozdrawiam
Marek K.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

wszystko w porządku - po co te nerwy?
http://www.youtube.com/watch?v=tmrL1QpiDjA

Anonimowy pisze...

zachęcam do składania reklamacji ze względu na czystość toalet i pociągów oraz zapach panujący w przedziałach w pociągach spółki przewozy regionalne. W KRAKOWIE można to zrobić za peronie 2 mniej więcej na środku peronu znajduje się pomieszczenie służbowe w którym na piśmie można tego dokonać w ciągu myślę dwóch minut.